• MİNE AŞIKOĞLU
  Cevapla

  MURAT BEY BEN 80 KİLO VE 1.60 BOYUNDAYIM BMİ 31.2 ÇIKTI YAKLAŞIK 4 YILDIR BU ŞEKİLDEYİM İNSÜLİN DİRENÇ,M CIKTI 1BUCUK AYDA 6 KİLO VERDİM AMA DİYET YAPAMIYORUM ARTIK BU DURMDAN COK RAHATSIZ OLUYORUM NEFES ALMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM PSİKOLAJİM COK BOZULDU TÜP MİDE AMELİYATI OLMAK İSTIYORUM AMA BUNUN İÇİN UYGUNMUYUM BİLMİYORUM ARTIK BU DURUMDAN KURTULMAK İSTIYORUM BANA NE ÖNERİRSİNİZ ŞİMDİDEN COK TEŞŞEKKUR EDRİM

  • Op. Dr. Murat Üstün
   Cevapla

   Mine hanım merhaba,
   Kilo probleminizin sizde yarattığı yılgınlığı anlıyorum. Ancak bu vücut kitle indeksi ile diyabetiniz olmadıkça size obezite cerrahisi önerilemez. Bu aşamada uygulanabilecek tek yöntem endoskopik mide balonu eşliğinde beslenme uzmanı desteğidir. Detaylar için 05524131143 nolu telefondan koordinatörüm Saniye hanıma ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere..

 • Mutlu ŞAHİN
  Cevapla

  Sayın Murat Hocam;

  ben 47 yaşındayım.Bayanım .! doğum yaptım.Boyum 152 kilom 99 .Tansiyon hastalığım,insulin direncim ve bacaklarımda toplar damar yetmezliğim var.Bana tüp mide ameliyatını önerirmisiniz.?Kendim kararlıyım ama çevrem benim bu ameliyatla ilgili kararımda biraz etkiliyorla.Cevap verirseniz çok sevinirim.Saygılarımla.

  • Op. Dr. Murat Üstün
   Cevapla

   Merhaba,

   Bu değerlerle obezite cerrahisini fazlasıyla hak ediyorsunuz. Ailenizden karşı olanlarla birlikte online video görüşme yapmak isterseniz Skype programını kurarak drmuratustun kullanıcısını ekleyiniz.

   Sağlıklı günler dilerim.

Soru Sorun

İletiş

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search